Under Armour Praha - prodejna

Sportovní americká značka Under Armour je ve světě již pojem a pomalu se to stává také u nás. Oblečení Under Armour je v dnešní době v České republice možné velmi snadno a rychle objednat na internetu na různých e-shopech, dokonce ho můžete koupit přímo na e-shopu výrobce a nechat si ho doručit až domů. Mnoho lidí ale stále preferuje možnost osobního vyzkoušení a "osahání" materiálu zboží někde v kamenné prodejně.

 

V Praze je taková prodejna Under Armour hned v centru české metropole a to přímo na Václavském náměstí. Na prodejně Under Armour v Praze nenajdete veškeré zboží, které máme v nabídce, fyzicky skladem a na ramínku, ale velké množství tam bude. Případně není problém si zboží objednat a vyzkoušet si ho přímo na prodejně Under Armour v Praze.

 

Otvírací doba prodejny Under Armour Praha

Po - Ne: 10:00 - 20:00

Bližší informace o otvírací době

 

Adresa prodejny Under Armour Praha

Urban Store
Václavské náměstí 18
110 00 Praha 1

 

Under Armour Praha prodejna v praze s UA

 

Jak s k nám dostanete?

Kamenný obchod Urban Store najdete na pražském Václavském náměstí 18. Pokud jdete zeshora "od koně" (Muzea), tak nás najdete po levé straně přesně mezi Vodičkovou ulicí a Můstkem. Prodejna Urban Store sousedí s Thajským rájem (rybičkové masáže) a Českou spořitelnou.