Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté

Vlastnosti běžeckých bot adidas UltraBOOST 20 černo zlaté

  • Svršek - Textilie - je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
  • Mezipodešev - Boost - Technologie tísíců malých částic, která tlumí došlap a zároveň vrací zpět extrémní množství energie.
  • Podešev - Continental - Že si pod názvem Continental představíš pneumatiky? Tato podrážka je totiž vytvořena přímo ve spolupráci se společností obouvající auta!

 

adidas UltraBOOST 20

Podle mnohých nejpohodlnější teniska na světě dostala na konci roku 2019 novou podobu. Co nového přináší dlouho očekávané tenisky adidas UltraBOOST 20? Vylepšení od UltraBOOST 19 zaznamenal například svršek tenisky, který odteď zajišťuje ještě větší flexibilitu v závislosti na tvaru chodidla. Boty ti zkrátka budou mnohem lépe sedět, ať už je tvoje noha sebevíc specifická Zajímá tě původ OG modelu adidas UltraBOOST 20? Tenisky vyšly ve spolupráci s ISS’s U.S. Nation Lab, tudíž se v nich nezapřou prvky raketoplánu, který má stejně jako boty každou svojí část jinak užitečnou. Tak se připrav na cestu do vesmíru v extrémně povedených adidas UltraBOOST 20 a kontroluj Footshop pro předvídatelný příval dalších colorways.

 

 

Cena: 4.690

 

Objednávejte PŘÍMO na e-shopu dodavatele ZDE

 

Objednávejte u ověřeného partnera FootShop.cz:

Objednávejte na FootShopt.cz, který je jeden z největších online sportovních obchodů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Sportovní a fashion boty Footshop

 

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté sportovní

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté městské

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté pro běžce

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté na běhání

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 černo zlaté tréninkové