Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey/ Grey Three/ Blue Vime

Vlastnosti běžeckých bot adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey/ Grey Three/ Blue Vime

  • Svršek - Textilie - je lehkým materiálem, jenž je nabízen ve velmi široké barevné škále a je využíván především pro výrobu letní obuvi.
  • Mezipodešev - Boost - Technologie tísíců malých částic, která tlumí došlap a zároveň vrací zpět extrémní množství energie.
  • Podešev - Continental - Že si pod názvem Continental představíš pneumatiky? Tato podrážka je totiž vytvořena přímo ve spolupráci se společností obouvající auta!

 

adidas UltraBOOST 20

Podle mnohých nejpohodlnější teniska na světě dostala na konci roku 2019 novou podobu. Co nového přináší dlouho očekávané tenisky adidas UltraBOOST 20? Vylepšení od UltraBOOST 19 zaznamenal například svršek tenisky, který odteď zajišťuje ještě větší flexibilitu v závislosti na tvaru chodidla. Boty ti zkrátka budou mnohem lépe sedět, ať už je tvoje noha sebevíc specifická Zajímá tě původ OG modelu adidas UltraBOOST 20? Tenisky vyšly ve spolupráci s ISS’s U.S. Nation Lab, tudíž se v nich nezapřou prvky raketoplánu, který má stejně jako boty každou svojí část jinak užitečnou. Tak se připrav na cestu do vesmíru v extrémně povedených adidas UltraBOOST 20 a kontroluj Footshop pro předvídatelný příval dalších colorways.

 

 

 

Cena: 4.690

 

Objednávejte PŘÍMO na e-shopu dodavatele ZDE

 

Objednávejte u ověřeného partnera FootShop.cz:

Objednávejte na FootShopt.cz, který je jeden z největších online sportovních obchodů v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

Boty a tenisky na FootShopu

 

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey Grey Three Blue Vime

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey Grey Three Blue Vime sportovní

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey Grey Three Blue Vime pro běžce

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey Grey Three Blue Vime na běhání

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey Grey Three Blue Vime tréninkové

Běžecké boty adidas UltraBOOST 20 - Dash Grey Grey Three Blue Vime podrážka