NIKE - Zábřeh

Sportovní značka Nike je jednou z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších sportovních značek na českém trhu i na celém světě. Pokud máte zájem o sportovní oblečení, boty, nebo jiné doplňky této populární sportovní značky, rádi Vám zboží doručíme a začleme do vašeho města, kamkoliv v České republice.

 

Sportovní americkou značku Nike znají lidé po celém světě. Ne všichni však vědí, že její kořeny sahají až k roku 1964, kdy ji založili Bill Bowerman a Philip Knight. Oficiálně přejmenovaná na Nike byla až o několik desítek let později, v roce 1978. Název byl vybrán podle řecké bohyně vítězství, bohyně Nike. Sortiment značky je určený jak pro muže, tak i ženy a děti. Všichni si zde vyberou z kvalitních sportovních produktů, ať už se jedná o oblečení, sprtovní náčiní nebo sportovní doplňky, jako obuv určená pro široké spektrum sportů, hodinky, brýle, sprotovní tašky nebo třeba plavky a mnoho dalšího.

 

Pokud by vám nevyhovovala velikost, rádi vám zboží vyměníme, abyste byli spokojení s výběrem správného zboží a velikosti.

 

 

Objednávejte PŘÍMO na e-shopu dodavatele ZDE

UrbanStore.cz objednávejte Under Armour zde